/ پاسخ گوی تمام وقت شما / ۰۹۱۲۰۲۴۰۱۱۹
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

درباره ما

املاک ایران در ابتدا با هدف ایجاد کسب و کار و سپس برای ارئه اطلاعات دقیق ملکی اعم از خرید و فروش ، رهن و اجاره کلیه انواع ملک بصورت تخصصی و حرفه ای برای مشتریان عزیز راه اندازی گردید .

 

 

با توجه به استفاده های بسیار بالای مردمی از فضای مجازی ، به جهت دسترسی بهتر و آسانتر مشتریان با مقوله خرید و فروش ملک در کشور  با راه اندازی سایت املاک ایران  در سال ۱۳۹۸ ، توانستم تا حدود بسیار زیادی راه را برای تعاملی بهتر فی مابین مشاورین و مشتریان عزیز هموار کنیم .

مشاوران  املاک ایران در زمینه خرید و فروش ، رهن و اجاره سالانه و روزانه با افتخار و  بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی در کنار مشتریان، با صبر و حوصله و مشاوره دقیق همواره آماده ارایه خدمت می باشند.

حوضه فعالیت املاک ایران در کل کشور مستقر می باشد و هر شخص در هر کجای کشور عزیزمان ایران می تواند ملک خود را به ثبت برساند و پس از بررسی کارشناسان املاک ایران  تایید و در لیست آخرین املاک قرار می گیرد .

سایت املاک ایران دارای امکانات کم نظیر ، همانند فیلتر جستجو پیشرفته ، ارسال ملک با جزئیات ریز به ریز و به سلیقه کاربران ایرانی  ، طراحی ساده، زیبا و جذاب و سئو بسیار عالی جهت کاهش حجم تصاویر بطور خودکار و درج متا تگ های تصویر از روی عنوان ملک ، امکان ساخت لینک با فیلتر دلخواه و درج آن در هر کجایی از سایت و یا ارسال آن به دیگران، کنترل پنل بی نظیر اختصاصی کاربر و مشاور و موارد دیگر  می باشد .

از طرفی  اپلیکیشن اختصاصی  املاک ایران با امکان جستجو ملک ، درج ملک ، ویرایش اطلاعات کاربری و نمایش آخرین املاک تایید شده بزودی در سایت فعال و در اختیار هموطنان عزیز قرار می گیرد.

 

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق مراجعه به صفحه ارتباط با ما درخواست ها، شکایات، انتقادات و نظرات خود را برای ما بفرستید .

با تشکر از همکاری شما..

مدیریت املاک ایران.